Všeobecné obchodné podmienky

Chybová správa

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls v menu_set_active_trail() (riadok 2405 z /home/detskafotografka/foto.skerak.sk/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated v eval() (riadok 1 z /home/detskafotografka/foto.skerak.sk/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters v drupal_get_feeds() (riadok 394 z /home/detskafotografka/foto.skerak.sk/includes/common.inc).

Všeobecné obchodné podmienky - foto produkty

1 Platnosť
Pre obchodný vzťah medzi spoločnosťou Martin Littmann - Štúdio Škerák , Železná 27, 82104 Bratislava (ďalej len Štúdio Škerák) a objednávateľom platia výhradne nasledujúce obchodné podmienky v znení ako sú uvedené na Internete v čase objednávania.

2 Objednávka
Objednávka sa považuje za záväznú po úhrade zálohovej faktúry, ktorú zašle Štúdio Škerák objednávateľovi. 

3 Ceny
Dodávka tovaru sa uskutoční za ceny, ktoré sú na webovej stránke uvedené v deň vytvorenia objednávky. V cene nie je zarátané poštovné a balné. To sa účtuje samostatne na základe veľkosti a objemnosti objednávky. Výška poštovného a balného bude objednávateľovi určená v zálohovej faktúre. Pokiaľ si klient objedná fotografie len v digitálnej podobe na DVD, cena tejto služby je 10E (jednorazový poplatok za všetky vybrané fotografie). 

4 Základné pravidlo foto e-shopu
Objednávateľ si môže objednať výlučne len svoje fotografie, prípadne fotografie, na ktorých sa nachádza s inými ľuďmi. V prípade, že si objednávateľ objedná fotografie iných ľudí, bude objednávka automaticky stornovaná.

5 Storno objednávky
Zmena a storno objednávky po potvrdení dodávateľom (Štúdio Škerák) a zaplatení zálohovej faktúry je vylúčená, nakoľko fotografie a fotoprodukty sú vyrábajú na mieru pre klienta. 

6 Dodanie, odoslanie
Vyrobený tovar je možné si vyzdvihnúť osobne v Štúdiu Škerák alebo bude za príslušný doplatok zaslaný doporučenou poštou.

7 Platba
Platba za objednávku je výlučne možná len vopred na základe zálohovej faktúry.

8 Záruka
Tovar je vadný, ak nezodpovedá technickým štandardom digitálneho vyvolania a spracovania fotografie. Objednávateľ je povinný uplatniť zrejmé a viditeľné vady bezodkladne po obdržaní tovaru, najneskôr však do troch pracovných dní od obdržania. Neskoršie uplatnenie reklamácie nie je možné. Pri oprávnených reklamáciách má Štúdio Škerák najskôr právo na náhradnú dodávku tovaru. Iba v prípade, že náhradná dodávka nie je možná alebo bude chybná, je objednávateľ oprávnený požadovať zrušenie objednávky, prípadne zníženie ceny. Pri takomto zrušení je objednávateľ povinný vrátiť celý tovar. V opačnom prípade nebude možné vrátenie peňazí. V ostatnom sa záruka riadi predpismi obchodného práva. 

9 Ručenie
Štúdio Škerák ručí za škody na tovare samotnom len do odoslania objednávky. Štúdio Škerák neručí za poškodenie alebo stratu objednávky počas transportu balíka prostredníctvom slovenskej pošty.